Teemantid sertifikaadiga

No comments yet

SERTIFITSEERITUD TEEMANTID
Pakume võimalust tellida rahvusvahelise sertifikaadiga (GIA, IGI või HRD) teemanteid alates 0,25 karaadist
Valida saab kõiki värvuseid ja puhtuseid. Valida saab ka kõiki põhilisi lihvi tüüpe (ümar briljant, Princess-lihv , smaragdlihv, ovaal-, südamekujuline- pear- ja  radiant-lihv. Tarnime teemantid otse meie partneritelt, rahvusvaheliselt tunnustatud teemanti börsi liikmetelt Antwerpenist, Londonist, Israelist või Indiast. Meid on tunnustatud ligipääsuga rahvusvahelisele teemantide kauplemise süsteemile.
Teemanteid võib meilt tellida investeerimise objektina, aga ka soovitavasse ehtesse. Näiteks, kui teil on ehte pilt (sõrmus, ripats või kõrvarõngad, millist sooviksite soetada siis saame teile selle valmistada koos teie valitud sertifitseeritud teemanti(te)ga. Kui teile hakkab aga silma meie kodulehel valikust mõni ehe siis aame ka neid pakkuda just teie valitud teemantiga.

Küsis lisa: info@kuldkroon.ee

Mis on Teemanti sertifikaat??

Teemantid on looduslikud mineraalid ning igal teemantil on unikaalsed sisemised ja välised füüsikalised omadused. Lisaks teemanti suurusele ja värvile on teemanti välimuse juures olulised ka nö sünnimärgid. Teemanti väärtus kujuneb nende omaduste koosmõjul.

Teemantite klassifitseerimisel kasutatakse 4 peamist omadust, mis on tuntud ka kui “Teemanti 4C-d”: värv (Colour), puhtus (selgus) (Clarity), lihv (Cut) ja karaat-kaal (Carat). Neid omadusi hindavad teemantite eksperdid (gemmoloogid) ning neid omadusi kaardistatakse väga detailselt. Seda dokumenti kutsutakse teemanti sertifikaadiks. Teemanti sertifikaadid on olulised, kuna need näitavad su ehetes olevate teemantite kvaliteeti ja väärtust. Rahvusvahelised gemmoloogia laborid GIA, IGI ja HRD on sõltumatud institutsioonid, kellede väljastatud sertifikaate tunnustatakse kõikjal maailmas. Sertifikaadiks ei saa nimetada kaupmeeste poolt välja antavaid  teemanti tunnistusi. Neil puudub rahvusvaheline ja sõltumatu  ekspsertiisi taust ning need ei vasta ka Eestis kehtivatele sertifikaadi väljastamise nõuetele.